Продавам mida karpos Mlecen карпош 4 garsonjera itno.

.

. .

2019 god.

Стави во листа на омилени.

Добредојдовте на Reklama5. Беџ за огласувач од доверба. Детали за станот.

.

. 5 soben stan vo Karpos 3 - T. Доколку саката да добиете понуда за вас, пополнете ја формата.

se prodava Prodava Се продава Taftalidze karpos 4 Продава karpos 1 Prodavam vlae Kozle stanovi vo gradba Stan pod kirija prodazba Продавам mida karpos Mlecen карпош 4 garsonjera itno karpos 2 stan izdavam kratok prestoj leptokarija prodazba na stanovi vo skopje od gradezni firmi тафталиџе aerodrom стан. .

Површина: 60.

Se prodava stan 64m2 vo Karpos 1.

The biggest number of ads on one place! Have a look at all active ads on Pazar3. 1 800 ЕУР Број на соби: 2,5.

Карпош 3. .

04.
.
.

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница.

.

Цела Македонија /. € 1,200 93 m² trosoben. Карпош 4.

. Stanovi skopje Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Stanovi skopje Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje prodavam stan, Stanovi skopje stan vo. € 1,200 93 m² trosoben. Не трошете време на несигурни или застарени платформи како Pazar3 Stanovi Skopje или Reklama5. Pazar 3 PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA VO BLIZINA NA ADORA (K. .

.

. .

Se prosava stan vo Karposh 4 na prizemje, 95 m2, po imoten list, vo blizina na furnatata Specijal, pogoden za stambena i delovna namena.

Станот.

vo Gorce Petrov - sportski tereni i toa: 27m2,30m2,33m2,38,i 40m2 so edna spalna soba i 44m2,52m2 so.

.

Беџ за огласувач од доверба.